Sala d’Entrevistes

S’organitzaran més de 30 debats, presentacions de llibres, tertulies, etc… dinamitzades pel millor periodisme crític en l’actualitat.

Entrevistes, taules rodones i presentacions de llibres de les més de 30 editorials. Aquestes activitats estaran dinamitzades pels mitjans col·laboradors: Directa, Diagonal, La Marea, L’accent, Pikara Magazine, Viento Sur, Alternativas económicas, Revista Mongolia, Ràdio Terra, Crític, CatalunyaPlural / El Diario.es, L’Andreuenc, La Llamborda i L’Alternativa.tv

DISSABTE 30cartell_literal
SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 11:00
LA SUMA DE LOS CEROS
EDUARDO RABASA – PEPITAS DE CALABAZA

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 11:00
REFORMA O REVOLUCIÓ
LLUIS PERARNAU / VICENT SALAS – FUNDACIÓ FRIEDERICH ENGELS

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 11:30
PER QUÈ VA FRACASAR LA DEMOCRÀCIA?
EMMANUEL RODRÍGUEZ – TRAFICANTES DE SUEÑOS

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 12:00
¿DINTRE O FORA? LA POLÍTICA RADICAL DAVANT LES INSTITUCIONS
DAVID FERNÀNDEZ – LO DIABLE GROS

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 12:30
FEMEN EL FEMINISME TORNA A LA TRINXERA
LARA ALCÁZAR – HOJA DE LATA

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 13:00
PLUS ULTRA
JORDI BORRÀS – POL·LEN

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 13:30
PICADURA DE BARCELONA
ADRIÀ PUJOL – SIDILLÀ

SALA D’ENTREVISTES II > dissabte 30, 14:00
LA RUPTURA: ANATOMIA I APOSTA
XAVIER DÍEZ – EL JONC / VIRUS

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 14:00
ERRORS I HORRORS DEL NACIONALISME LINGÜÍSTIC
JUAN CARLOS MORENO – CABRERA TXALAPARTA

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 15:30
EL MOVIMENT ANARCOSINDICALISTA A LA II REPÚBLICA
VICTOR TAIBO FUNDACIÓ – FRIEDERICH ENGELS

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 16:00
ALS NOSTRES AMICS
COMITÉ INVISIBLE – PEPITAS DE CALABAZA

SALA D’ENTREVISTES II > dissabte 30, 16:00
LA CRÈME DE LA CRÈME DE LA CORRUPCIÓ
RAFAEL BURGOS – EL VIEJO TOPO

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 16:30
TXT EL QUE ENS AGRADA ÉS LLEGIR
VICENS JORDANA – EDICIONS 2.0

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 16:30
ALI AL PAÍS DE LES CLAVEGUERES
JOAQUÍN RECIO – ATRAPASUEÑOS

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 17:00
GIL SCOTT-HERON EL ALMA DE L’AMÉRICA NEGRA
DANIEL BERNABÉ – HOJA DE LATA

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 17:30
LA RESISTÈNCIA INDÍGENA
RAMON PELEGRÍ – 1979

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 18:00
PEDRA SOBRE PEDRA. DIETARI D’UNA MEDIADORA INTERCUTURAL
ANNA CABOT / BADIA BOUIA – VOLIANA

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 18:30
AMB Q DE FORMATGE
PURI PINTO – 1979

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 19:00
ESPAIS DE CONTROL I REGULACIÓ SOCIAL
PEDRO FRAILE – SERBAL

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 19:30
TOTS ELS MOTS DEL DECREIXEMENT
FEDERICO DEMARIA – ICARIA

SALA D’ENTREVISTES II > dissabte 30, 20:00
HI HA ALTRES FORMES D’EDITAR
HUGO CAMACHO – ORCINY

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 20:00
VOTAR O DECIDIR
ANTONIO PÉREZ COLLADO – EIXAM

SALA D’ENTREVISTES II > dissabte 30, 20:30
HABITACIONS ÍNTIMES
CRISTINA SPANÓ – BANG

SALA D’ENTREVISTES > dissabte 30, 20:30
LA CIUTAT COMUNA I LES COOPERATIVES OBRERES
MARC DALMAU – LA CIUTAT INVISIBLE


DIUMENGE 31

SALA D’ENTREVISTES > diumenge 31, 11:30
CATALUNYA MÍTICA
ALÍCIA GILI – ORCINY

SALA D’ENTREVISTES > diumenge 31, 12:00
CELS GOMIS I MESTRE, ANARQUISME I FOLKLORE
XAVIER CORTADELLAS – SIDILLÀ

SALA D’ENTREVISTES > diumenge 31, 12:30
EL PEDAGÒG FÉLIX CARRASQUER
GIANNI SARNO – LO DIABLE GROS

SALA D’ENTREVISTES > diumenge 31, 13:00
EL PULP, UN PONT PER SUPERAR L’ESCLETXA DIGITAL?
VICENS JORDANA – EDICIONS 2.0

SALA D’ENTREVISTES > diumenge 31, 13:30
VINT ESPURNES D’IL·LUSTRACIÓ ELECTORAL I UNA PÀGINA WEB DESESPERADA
JORGE URDÁNOZ – SERBAL

SALA D’ENTREVISTES II > diumenge 31, 14:00
LECTURA DE UNIVERSO SAER
I LOS DESAFORTUNADOS – RAYO VERDE

SALA D’ENTREVISTES > diumenge 31, 14:30
LECTURA DE POEMES
RELATOS MARRANOS / SER HUOM(O) – BELLATERRA / POL·LEN

entrevista